Hotline
+905520258407

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Borsa ve VİOP'ta olasılıkların satın alındığının bilincinde olup kimseye hayal satmadan  gerçek farklı strateji ve göstergeler gerçekleştirerek yatırımcılara doğru işlem yapmayı öğretmek.

 

M.Ataseven Akademi olarak satma zararda değilsin, Düştükçe ekle gibi  fiyatlar yükselirken para kazandıracak fiyatlar düşerken para kaybettirecek sadece tek piyasa şartında para kazandıran bilgilerle değil her piyasa şartında yatırımcıların işlem yapmasını sağlayacak farklı gösterge ve stratejilerle yatırımcılara kazandıran işlem yapmayı öğretmeyi hedeflemektedir.

Diğerlerinden farkımız Neden M.Ataseven Akademi?

Temel ve teknik analiz de farklı , degişik bilgi ve stratejiler geliştirıyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz . Algoritmik işlemleri  hızlı analiz yapılabilmesi  için basit ve anlaşilabilir hale getirip her egtimlerin içinde  ögretiyoruz.  Türkiyede ilk defa  yatırımcıya fayda saglaması için hedef indikatörü ve stop indikatörünü  geliştirdik . İlk defa korkuyu satın al egtimini biz veriyoruz. Oluşmuş  grafikler üzerinden  degil , Oluşmamiş grafikler üzerinden grafikler oluşurken tecrübe kazanılması ve pratik yapılarak ögrenilmesi daha kalıcı ve faydalı olduguna inandimiz için egtimin her aşamasında birlikteyiz. Teoride para kazandıran ama uygulama geçildiginde kazandıgından çok para kaybetiren bilgi , stratejilerle degil . Teoride ve uygulamada kaybetiginden fazla para kazandıran  bilgilerle işlem yapıyoruz. 

 

 

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Başvuru formunu doldurun eğitimler ile ilgili bilgi vermek için kısa sürede size ulaşalım.